BENEŠ DŘEVOVÝROBA
Výroba a prodej dřevěných palet...

O FIRMĚ

Firma Beneš Bohuňovice spol. s r. o. je soukromá firma s bohatou zkušeností, založená panem Ing. Václavem Benešem, který v daném podnikatelském oboru působí od roku 1990. V současné době ve firmě pracuje 22 zaměstnanců z Bohuňovic a okolí.

Náš výrobní program zahrnuje výrobu dřevěných palet a obalů dle přání zákazníka, bytových a zahradních doplňků v drobném. Součástí výroby je i pořez kulatiny v převážné míře pro vlastní potřebu. Pořez provádíme na 2 pásových pilách, takže jsme schopni vyrobit paletu v přířezu dle přání zákazníka. V roce 2004 byl zahájen provoz nové, moderní sušárny na vysoušení řeziva s plně automatickým provozem. Mezi naše stálé zákazníky patří významné české i nadnárodní společnosti.

Naším cílem je poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější služby ve všech oblastech naší činnosti. Efektivní spolupráce s klienty je založena na principu individuálního přístupu, respektování požadavků zákazníků je prioritou naší firmy. Za pomoci kvalifikovaných a zkušených pracovníků Vám rádi navrhneme palety, bedny a další výrobky dle Vašeho přání, při minimalizaci nákladů a zachování plné funkčnosti, kvality a vzhledu výrobku.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň